Kontakt

EvoCon Grupp OÜ
Katusepapi tn 4 Tallinn Harjumaa 11412
Telefon:+372 55 905 484
E-mail: info@evocon.ee
Registrikood: 12330895
KMKR nr: EE101587639


Sergei Melnikov
Ehitusdirektor, Juhatuse liige
Volitatud ehitusinsener, tase 8
+372 55 905 484
sergei@evocon.ee


Irina Tšaika
Eelarvestaja
+372 55 609 454
irina@evocon.ee


Anna Tjunina
Objektiinsener
+372 53 366 912
anna@evocon.ee


Dmitri Budnikov
Projektijuht
+372 51 982 155
dmitri.budnikov@evocon.ee


Mihhail Panfilov
Objektijuht
+372 55 609 462
mihhail.panfilov@evocon.ee


Marko Talvik
Projektijuht
+372 520 47 11
marko@evocon.ee

Aleksei Opahhov
Tehniline direktor, Juhatuse liige
+372 55 541 033
aleksei@evocon.ee


Yury Romanenko
Töödejuhataja
+372 53 442 905
yury.romanenko@evocon.ee


Denis Komar
Evocon Tradehouse OÜ juht
+372 56 716 927
denis@evocon.ee


Janek Pikkor
Projektijuht
+372 50 97 161
janek.pikkor@evocon.ee


Mihhail Sorokoin
Objektijuht
+372 53 331 659
mihhail.sorokin@evocon.ee


Kristiina Rass
Raamatupidaja
+372 55 607 870
kristiina.rass@evocon.ee

Võta Meiega Ühendust!